O TEKSTACH NA TEJ STRONIE

Wszystkie te teksty są bardzo osobiste i ściśle wiążą sie z tym, wokół czego orbituje moja wyobraźnia. Staram się w nich wyjść na jakiś meta–poziom i opisywać swoje projekty w sposób jak najbardziej przystępny i ścisły. Strona ta z założenia stanowi archiwum i nie dokonuje się tu rozróżnienia na teksty lepsze i gorsze.
Najistotniejszy dla tej strony tekst - wywiad z samym sobą w dziale FAQ ratz - ma strukturę otwartą i mogą dokonywać się w nim zmiany. To niezbyt precyzyjne odzwierciedlenie moich, ewoluujących w czasie poglądów. Problematyka się nie zmienia, ale moje myślenie na temat tej problematyki ulega przekształceniom. Dlatego daję sobie możliwość modyfikacji tego tekstu i zrzekam się ostatniego słowa na jakikolwiek temat, bo nie wierzę w ostatnie słowa – nie wierzę w to, że są momenty, kiedy nie warto niczego dodawać, komentować, zmieniać, ulepszać, pchać do przodu, do tyłu, na boki, do góry, do dołu. Sensy się zużywają, dlatego nie będę udawał, że mi się jeszcze do czegoś przydadzą, kiedy staną się jałowe a już na pewno nie będę walczył o coś co sensu nie ma. To żywy tekst.
Notatki, pomysły, projekty, koncepcje, wiersze, opowiadania i wszystko to, co jest emocjonalnym wypatroszeniem - znajdziesz na tej stronie. Wynik metabolizmu informacyjnego - wynik tego jak mój mózg i moja umysłowość przetwarzają napływające do mnie informacje.

designed by Ratz